Daniela Šafránková - ohlasy
Požádala jsem Danielu, aby zkusila namalovat výhled z mého bytu. Z obrazu jsem byla velmi nadšená nejen proto, že se Daniele podařilo zakomponovat mé oblíbené kusy nábytku, ale především proto, že vystihla atmosféru okamžiku.

Daniela je hotová umělkyně, která vnáší do všech svých obrazů svůj osobitý styl. Ačkoli ve svých obrazech prosazuje své vidění světa, přesto dokáže pravdivě zobrazit malované subjekty. Pozorovala jsem po léta Danielin umělecký růst a viděla jsem, jak vytváří spousty krásných obrazů koutů z celého světa.

Jsem opravdu šťastná, že mám jeden z jejích obrazů doma.

Salli H., San Clemente, USA
Milá Danielo,

Tvůj obraz nám hned na prvý pohled voněl mořským vzduchem a připomínal prázdniny. Absolutní relax

Petr & Jiřina P.


Danieline obrazy modernému interiéru vdýchnu život. Funkčný design sa zjemní a rozžiari.
Anna B.

Vlastníme obraz od Daniely, protože se nám moc líbí a její barvy na nás působí uklidňujícím dojmem.

Sněžana & Peja
Daniela bude vždycky moje nejoblíbenější umělkyně!

Josey F.Máme rádi hudbu, proto jsme byli rádi, že si Daniela zvolila i toto téma pro své výtvarné ztvárnění.

Milena
Jakmile jsme uviděli Danieliny obrazy, byli jsme ohromeni jasem barev, které používá. Máme rádi její obrazy, protože z nich cítíme vitalitu, která pramení z jejího vidění světa. Proto si nejvíce ceníme jejích pražských pohledů (budovy, ulice a historické motivy), které se díky její interpretaci stávají "pohyblivými a živými" barevnými scénami.

Gemma and Francesco, Padova, Italy


Jsme hrdými vlastníky obrazu "Broskvoň"od Daniely Šafrankové, olej na plátně 90x70cm. Máme ho v obývacím pokoji u krbu a jak se světlo v místnosti mění, objevujeme mnoho nových a kraásných tváří tohoto obrazu. Je udivující, jakou hloubku obraz předestírá, jaké nové imaginární světy nám nabízí. Je plný pozitivních emocí a uklidňujících pocitů. Těšíme se na další budoucí Danieliny obrazy.

Flavia and Razvan Parvu
Ahoj Danielo!
Tvůj nádherný obraz "Dancing on the Bridge" je už zarámován a visí v našem pokoji. Zářivé barvy každého "udeří" do očí a vtáhnou pozorovatele přímo do samotné podstaty obrazu - bouřlivé minulosti, tajemství, romantiky a světlých chvil. Nejinak působí i živý pohyb vody ve Vltavě a pohyb všech postav okolo. Danielo, tvůj obraz nám stále připomíná jeden z mnoho našich oblíbených pohledů na Prahu.

Opatruj se a hodně štěstí!

Pat P., Phoenix, USAVÝSTAVY OBRAZY ŽIVOTOPIS NOVÁ KNIHA